Цілі та завдання компанії

  • Надання просвітницьких, освітніх послуг, заснованих на використанні технології децентралізованих протоколів (Ethereum) і функціонування децентралізованих систем прийняття рішень (Blockchain).
  • Сприяння, підтримка наукових досліджень і розробок, впровадження децентралізованих протоколів в різні сфери життєдіяльності.
  • Проведення конференцій, зборів, інших заходів спрямованих на популяризацію технологій розподілених і децентралізованих протоколів.

Наша компанiя

Якщо Вам цікаві:

  • Фінансові технології
  • Функціонування децентралізованих систем
  • Ethereum платформа і смарт-контракти
  • Blockchain розробки

Ми з радістю чекаємо на Вас!

Новини

Ефіріум – валюта майбутнього!

Зовсім недавно пройшла конференція, присвяченій блокчейнам, розробник і учасник Ethereum Foundation Хадсон Джеймсон виступив з презентацією «Що робить Ефіріум особливим?», В якій розповів про план розвитку Ефіріума і майбутньому екосистеми блокчейна. У першій частині свого виступу Джеймсон розповів докладно про історію виникнення Ефіріума, починаючи з офіційного оголошення, зробленого засновником Ефіріума, Віталіком Бутеріним, на Північноамериканської біткойнов-конференції …

Що таке ethereum?

Ethereum (від англ. Ether [iːθə] – «ефір», Ефіріум) – платформа для створення децентралізованих онлайн-сервісів на базі блокчейна (Đapps, Decentralized applications, децентралізованих додатків), в основі роботи яких стоять розумні контракти. Реалізована як єдина децентралізована віртуальна машина. Був запропонований засновником журналу Bitcoin Magazine Віталіком Бутеріним в кінці 2013 року, мережа була запущена 30 липня 2015 року.

Будучи відкритою платформою (open source), Ethereum значно спрощує впровадження технології блокчейн, що пояснює інтерес з боку не тільки у нових стартапів, але і найбільших розробників ПЗ, таких як Microsoft, IBM і Acronis. Помітний інтерес до платформи проявляють і фінансові компанії.

Обмінні одиниці Ethereum називається ефіром (англ. Ether). Для позначення використовується скорочення ETH і символ у вигляді Ξ (грецька буква Кси). Дробові частини мають свої назви: 1/1000 – finney, 1/106 – szabo, 1/1018 – wei.

На відміну від інших кріптовалютних проектів, автори не обмежують роль ефіру платежами, а пропонують його, наприклад, в якості засобу для обміну ресурсами або реєстрації угод з активами за допомогою розумних контрактів, зокрема автори назвали ефір «кріптотоплівом» для виконання розумних контрактів тимчасової мережею . Ефір продається на сервісах по обміну, а капіталізація загальної кількості ефіру перевищила тридцять мільярдів доларів.