Ефіріум – валюта майбутнього!

Зовсім недавно пройшла конференція, присвяченій блокчейнам, розробник і учасник Ethereum Foundation Хадсон Джеймсон виступив з презентацією «Що робить Ефіріум особливим?», В якій розповів про план розвитку Ефіріума і майбутньому екосистеми блокчейна.

У першій частині свого виступу Джеймсон розповів докладно про історію виникнення Ефіріума, починаючи з офіційного оголошення, зробленого засновником Ефіріума, Віталіком Бутеріним, на Північноамериканської біткойнов-конференції в січні 2015 року.

Був зроблений акцент на те, що Ефіріуму, по суті, ще не менше двох років. Однак за цей термін в екосистемі і співтоваристві сталося чимало подій. Тонкі клієнти, такі, як Status, мобільне Dapp на основі Ефіріума, яке скоро стане доступним для iPhone і Android, сприяють масовому поширенню Ефіріума, надаючи користувачам доступ до потрібних їм даними про використання без завантаження всього блокчейна Ефіріума.

З’явилися підприємства, що використовують Ефіріум в банківській, енергетичній галузях і в області логістики.

Що чекає Ефіріум в майбутньому

Орієнтовний термін реалізації: 3-6 місяців

Наступним етапом розвитку Ефіріума стане реліз «Metropolis», покликаний надати більше гнучкості для розробників смарт-контрактів. За словами Джеймсон, смарт-контракти, в кінцевому підсумку, будуть здатні самостійно виробляти пов’язані з ними виплати, усунувши необхідність участі в цьому користувачів.

Заключна частина презентації, «Що робить Ефіріум особливим?», Була присвячена перевагам і унікальним якостям Ефіріума, що зробив вплив і стимулировавшим розвиток значної частини інновацій в сфері блокчейнов. Зосередивши увагу на зростанні кількості та якості розробників, альфа-тестерів, а також на різноманітних Dapps, побудованих на базі мережі, Джеймсон говорив про свою прихильність Ефіріуму і впевненості в тому, що ця спільнота є в рівній мірі і особливим, і відкритим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *